یاقوت زرد آفریقایی
یاقوت زرد و خواص آن

خواص یاقوت زرد و اثرات مثبت آن در زندگی

یاقوت زرد یکی از مهم ترین و مفیدترین سنگ ها در میان تمام ناوراتنا ها (نه جواهر) است که در کتب باستانی هندی ها توصیه شده است. این سنگ به عنوان ” پیرویج ” یا ” پوش رجا ” (سانسکریت) شناخته می شود، ادعا می شود که جا و مقام بسیار ویژه ای در دنیای طالع بینی دارد. صاحب این سنگ باید از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کند و از یک عالم طالع بین نیز بهره مند شود.

انگشتر یاقوت زرد آفریقایی
انگشتر یاقوت زرد آفریقایی

مزایای استفاده از یاقوت زرد چیست؟

یاقوت زرد از صاحبش در برابر بدی ها و پلیدی ها محافظت می کند و سعادت زناشویی و رضایت را به ویژه برای زنان فراهم می کند. اگرصاحبش زن است، برای او یک مرد دوست داشتنی و موفق، عشق، رضایت زناشویی، وارث و شادی در زندگی زناشوییاش فراهم می کند.

یاقون زرد رنگ در درمان دردهای کلیه ها, دهان, روماتیسم, سرفه و تب نیز مشهور است. آرامش روحی, شجاعت و شادی را فراهم می کند، یاقوت زرد تمایل به عصبانی شدن را کاهش می دهد.

صاحبش لذت های نادر زندگی مثل موفقیت, هوش و دوستی های قوی را تجربه می کند.

جالب است بدانید که در کتب باستانی هند در مورد یاقوت زرد نوشته است که چربی را در بدن کاهش می دهد و بیماری های مربوط به پوست و گلو را درمان می کند، به تسریع درمان فلج مغزی و منظم کردن گردش خون نیز مشهور است.

 

چه کسی می تواند از یک یاقوت زرد استفاده کند؟

اگر فردی متولد برج حوت یا قوس باشد، به راحتی می تواند به منافع یاقوت زرد دست یابد. جدا از حوت و قوس, یاقوت زرد بخت و اقبال خوبی را به همراه دارد، از فرد مراقبت می کند و از سرطان جلوگیری می کند و حس خوب, رفاه و هم آوری را برای او به همراه می آورد.

 

ویژگی های سنگ یاقوت زرد اصل، عبارتند از:

  1. 1. تمام سنگ های بدون حرارت دهی شده و بدون تصفیه هستند.
  2. 2. تمام سنگ های معدنی استخراج شده از راتناپورا – سری لانکا هستند.
  3. 3. شفافیت فوق العاده مناسب برای سنگ قیمتی جیوتیش.
  4. 4. غنی و جذاب از رنگ زرد کره ای متوسط
  5. 5. برش فوق العاده آن را به یک گنج غیر گرما داده مطلوب تبدیل می کند.
  6. 6. کیفیت به عنوان جواهر جیوتیش :فقط با یک نگاه، شما می توانید انرژی های التیام مشتری را احساس کنید.

 

 فواید یاقوت زرد

 

ویژگی های سنگ یاقوت زرد

فواید گوهر یاقوت زرد رنگ برای زنان:

گوهر یاقوت زرد, گوهر خوشبختی است که ناشی از وجود سیاره خیرخواهانه مشتری است، مشتری ای که دلالت بر خرد, ثروت, شانس, خوشبختی و خوشبختی دارد.گوهر زرد رنگ برای همه سودمند است. اما این سنگ لطف بسیار خوبی برای زنان بخصوص برای دختران مجرد دارد.از این رو, زنان باید جواهر زرد بپوشند تا از ویژگی های جالب آن در زندگی شان بهره مند شوند.

یاقوت زرد در احادیث و روایات

علی ابن موسی الرضا (علیه السلام):  انگشتر یاقوت در دست كنید كه پریشانی را برطرف می كند.

امام رضا (علیه السلام):  انگشتر ” زبر جد ” در دست داشتن فقر را بتوانگری بدل میكند و هر كه انگشتری یاقوت زرد در دست كند فقیر نشود.

منقولست كه امام علی (علیه السلام) چها رانگشتر در دست می كردند . انگشتر یاقوت برای شرافت و زینتش . فیروزه برای نصرت و یاریش . حدید برای قوتش و عقیق برای حرز و دفع دشمنان و بلا ها.

یاقوت زرد برای ازدواج:

در متون مقدس نوشته شده است که گوهر یاقوت به یک دختر کمک می کند تا مرد رویای خود را پیدا کند. اختصاص دادن حلقه یاقوت زرد، باند قدرت های اجباری گرفتن مشتری و انحراف از آن در زندگی را می پوشاند.این کار تمام قدرت های منفی را از زندگی صاحب آن خارج می کند و به دختر اجازه می دهد تا یک همسر کامل برای او پیدا شود ؛ بنابراین دختران مجرد باید از حلقه های زرد یاقوت رنگ استفاده کنند، تا با خوشحالی ازدواج کنند.

یاقوت زرد آفریقایی

یاقوت زرد برای سعادت زناشویی:

علاوه بر نگران بودن برای ازدواج، یک زن متاهل نیز می تواند سنگ یاقوت زرد بپوشد. گفته می شود که منجمانی که این گوهر را می پوشند در زندگیشان نعمت ازدواج خواهند داشت و از درگیری های متاهلی و مبارزه در زندگی زناشوئیشان دور می شوند. مشتری با گسترش عشق و کامیابی در زندگی خود به زنان علاقمند است. بنابراین، تمام زنان متاهلی که با مشکل زندگی زناشوئی خود مواجه هستند، می توانند از این سنگ برای دعوت به شادی و کامیابی در زندگی خود استفاده کنند.

 

علاوه بر این، یاقوت زرد هم چنین نشانه خوبی برای زنان باردار است چون فرآیند زایمان را آسان می کند و از سقط جنین محافظت می کند. برای کسب همه این نتایج خوب در زندگی خود، همه زنان باید تنها سنگ یاقوت زرد و دارای تایید را استفاده کنند. آن ها می توانند سنگ یاقوت زرد را در شکل های مختلف مانند انگشتر یاقوت زرد، گردن بند و آویز یاقوت زرد بپوشند.

 

مزایای طلایی و خواص یاقوت زرد:

بیایید نگاهی به برخی از مزایای یاقوت کبود از دیدگاه نجومی بیندازیم:

 

یاقوت زرد برای بهبود تمرکز:

گوهر یاقوت زرد رنگ با بهبود تمرکز صاحبش، در دستیابی به اهداف آموزشی و نیز حرفه ای کمک می کند.آن هایی که به تمرکز بیشتری در زندگی نیاز دارند، می توانند یک یاقوت زرد طبیعی داشته باشند تا مزایایی که به ارمغان می آورد را تجربه کنند.

 

چشم انداز موفقیت را افزایش می دهد:

مزیت شگفت انگیز دیگر یاقوت زرد این است که موقعیت صاحبش را با آوردن ثروت، نام، شهرت و موفقیت بهبود می بخشد.اعتقاد بر این است که این گوهر با مال و ثروت خوب همراه است.

 

یاقوت زرد برای تامین سعادت زناشویی:

برای زنانی که با مشکلات و / یا تاخیر ازدواج مواجه هستند، یک یاقوت زرد رنگ می تواند کمک کننده باشد.این گوهر پس از ازدواج ثبات و سعادت زناشویی را به ارمغان می آورد بنابراین پیدا کردن تطابق مناسب و زندگی با آن ها به طور مسالمت آمیز با یاقوت کبود امکان پذیر است.

 

یاقوت زرد رنگ برای مفید برای عاشقان:

گفته می شود که این گوهر عاشقان جدا شده را یکی می کتد و بهم خواهد رسانید بنابراین، آن زوج هایی که از هم جدا شده اند می توانند با استفاده از این گوهر زیبا دوباره به هم برسند.

 

توجه همسر را به شما جلب می کند:

بسیاری از زنان نمی توانند توجه همسرانشان را جلب کنند ، برای آن هایی که با این مساله روبرو هستند، گوهر یاقوت زرد رنگ می تواند وضعیت را بهبود بخشد.

 

ویژگی های یاقوت

یاقوت زرد آفریقایی

یاقوت زرد برای توجه کردن همسرتان به شما

یاقوت زرد برای افزایش رفاه عمومی صاحبش:

یاقوت زرد چیز مناسبی برای کسانی است که می خواهند از زندگی خود لذت ببرند. این سنگ با قدرت فراوان، ثروت، سلامت خوب، روابط عالی و رفاه کلی را به ارمغان می آورد. این سنگ همچنین باعث می شود که فرد احساس خوبی داشته باشد و به اجتناب از دید منفی نسبت به زندگی کمک می کند. اگر می خواهید فعال و خوشحال بمانید، این سنگ برای شما مناسب است.

 

یاقوت زرد مناسب برای افراد جاه طلب:

برای افراد جاه طلب، سنگ یاقوت زرد بسیار مفید است، زیرا می تواند زندگی آنها را برای بهتر شدن تغییر دهد.

 

یاقوت زرد برای بهبود سلامتی:

مزایای پزشکی مختلفی برای این گوهر وجود دارد. چه شما یرقان داشته باشید و یا با مشکلات پوستی روبرو باشید، این گوهر می تواند شما را درمان کند.

 

گوهر یاقوت زرد نیز برای بهبود گردش خون بسیار عالی است و می تواند در درمان بیماری های کبد، گلو، معده و بیماری های ریوی کمک کند با این حال، برای اینکه سنگاین گوهر به طور موثر کار کند، باید یک یاقوت زرد رنگ طبیعی را از یک فروشنده معتبر خریداری کنید.

 

فوایدش برای زنانی که می خواهند باردار شوند:

زنانی که ازدواج کرده اند و می خواهند بچه دار شوند، این گوهر را می پوشند تا از یک عضو جدید در زندگی خود استقبال کنند اما مهم است که یک یاقوت زرد طبیعی و واقعی باشد تا فوایدی که آرزوی آن هارا دارید را به دست آورید.

 

 

اگر یاقوت زرد سنگ شما نباشد حالات و خلق و خوی شما در یک روز خیلی زیاد تغییر خواهند کرد.

 

شما هیچ کنترلی روی عادت های خود به خصوص در رژیم غذایی خود نخواهید داشت.

 

شما شروع به اضافه وزن خواهید کرد. بنابراین اگر می خواهید وزن خود را از دست بدهید، تاثیر منفی یاقوت زرد می تواند باعث افزایش وزن شود.

 

شما کارهای بدون فکری انجام خواهید داد چون این گوهر بر قدرت تفکر تاثیر خواهد گذاشت.

 

به غیر از این چیزها شما نیز می توانید اثر معکوس خانه ای را که این گوهر وجود دارد، به دست آورید.

 

برای مثال اگر سنگ شما در خانه دوم قرار دارد، احساس خواهید کرد که فضای منزل تان خوب نیست.

 

شما از نظر مالی و خانواده تان راضی نخواهید بود.